Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25620B1487K322
Cerere de cotație
românesc
B25620B1487K322
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
16+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B25620B1487K322
  • Descriere
    CAP FILM 480UF 1.32KVDC SCREW
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1320V (1.32kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Threaded, Female
  • Dimensiune / Dimensiune
    4.567" Dia (116.00mm)
  • Serie
    B2562
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 75°C
  • Tipul de montare
    Chassis, Stud Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Spațiul de plumb
    1.260" (32.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    5.236" (133.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    480µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • capacitanță
    480µF