Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25620C1706K981
Cerere de cotație
românesc
6155604B25620C1706K981 ImagineEPCOS
B25620C1706K981
  • Număr parc
    B25620C1706K981
  • Descriere
    CAP FILM 70UF 10% FEMALE M6
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1980V (1.98kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Threaded, Female
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Serie
    B2562
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis, Stud Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    1.260" (32.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.055" (103.00mm)
  • Caracteristici
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    5.6 mOhms
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    70µF Film Capacitor 1980V (1.98kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • capacitanță
    70µF