Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25835K2224K27
Cerere de cotație
românesc
B25835K2224K27
  • Număr parc
    B25835K2224K27
  • Descriere
    CAP FILM 0.22UF 3.7KVAC CHAS MT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
  • Tensiunea nominală - AC
    3700V (3.7kV)
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
  • Serie
    B25835
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B25835K2224K 27
    B25835K2224K027
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis, Stud Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
  • descriere detaliata
    0.22µF Film Capacitor 3700V (3.7kV) Radial, Can
  • capacitanță
    0.22µF