Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32520C3104M289
Cerere de cotație
românesc
2075001B32520C3104M289 ImagineEPCOS
B32520C3104M289
In stoc
8000+
  • Număr parc
    B32520C3104M289
  • Descriere
    CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
    160V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
  • Serie
    B32520
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.335" (8.50mm)
  • descriere detaliata
    0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    0.1µF