Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32524Q226K
Cerere de cotație
românesc
B32524Q226K
In stoc
1120+
  • Număr parc
    B32524Q226K
  • Descriere
    CAP FILM 22UF 10% 63VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    63V
  • Tensiunea nominală - AC
    40V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Serie
    B32524
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32524Q 226K
    B32524Q0226K000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    1.083" (27.50mm)
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • descriere detaliata
    22µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
  • capacitanță
    22µF