Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32529C0682K189
Cerere de cotație
românesc
2010789B32529C0682K189 ImagineEPCOS
B32529C0682K189
In stoc
11200+
  • Număr parc
    B32529C0682K189
  • Descriere
    CAP FILM 6800PF 10% 63VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    63V
  • Tensiunea nominală - AC
    40V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    B32529
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32529C 682K189
    B32529C682K189
    B32529C682K189-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    6800pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    6800pF