Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32529C1472M289
Cerere de cotație
românesc
2097468B32529C1472M289 ImagineEPCOS
B32529C1472M289
In stoc
12800+
  • Număr parc
    B32529C1472M289
  • Descriere
    CAP FILM 4700PF 20% 100VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    100V
  • Tensiunea nominală - AC
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
  • Serie
    B32529
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    4700pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    4700pF