Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32529C1682J289
Cerere de cotație
românesc
6302047B32529C1682J289 ImagineEPCOS
B32529C1682J289
In stoc
3200+
  • Număr parc
    B32529C1682J289
  • Descriere
    CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    100V
  • Tensiunea nominală - AC
    63V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    B32529
    Radial
  • Alte nume
    B32529C1682J289-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • descriere detaliata
    6800pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    6800pF