Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32529C3272M289
Cerere de cotație
românesc
B32529C3272M289
In stoc
12800+
  • Număr parc
    B32529C3272M289
  • Descriere
    CAP FILM 2700PF 20% RADIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    B32529
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Material dielectric
    Polyester, Metallized
  • descriere detaliata
    2700pF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    2700pF