Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32529C3334K289
Cerere de cotație
românesc
1393386B32529C3334K289 ImagineEPCOS
B32529C3334K289
In stoc
4000+
  • Număr parc
    B32529C3334K289
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
    160V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Serie
    B32529
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    0.33µF