Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32537B1226K
Cerere de cotație
românesc
B32537B1226K
  • Număr parc
    B32537B1226K
  • Descriere
    CAP FILM 22UF 10% 100VDC AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    100V
  • Tensiunea nominală - AC
    35V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.618" Dia x 1.339" L (15.70mm x 34.00mm)
  • Serie
    B32537
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    B32537B1226K000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • descriere detaliata
    22µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • capacitanță
    22µF