Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32612A7682J008
Cerere de cotație
românesc
1806556B32612A7682J008 ImagineEPCOS
B32612A7682J008
  • Număr parc
    B32612A7682J008
  • Descriere
    CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1250V (1.25kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    500V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Serie
    B32612
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32612A7682J 8
    B32612A7682J8
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    6800pF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    6800pF