Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32614A2103J008
Cerere de cotație
românesc
5446613B32614A2103J008 ImagineEPCOS
B32614A2103J008
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32614A2103J008
  • Descriere
    CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    2000V (2kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    700V
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
  • Serie
    B32614
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32614A2103J 8
    B32614A2103J8
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    1.083" (27.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.610" (15.50mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    10000pF