Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32656S2334K561
Cerere de cotație
românesc
B32656S2334K561
In stoc
108+
  • Număr parc
    B32656S2334K561
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    2000V (2kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    800V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Spațiul de plumb
    1.004" (25.50mm)
    9 mOhms
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • capacitanță
    0.33µF