Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32656S7474K577
Cerere de cotație
românesc
B32656S7474K577
In stoc
156+
  • Număr parc
    B32656S7474K577
  • Descriere
    CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC QC TERM
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1250V (1.25kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    500V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Screw Terminals
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Spațiul de plumb
    1.457" (37.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.280" (32.50mm)
    8.5 mOhms
  • descriere detaliata
    0.47µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • capacitanță
    0.47µF