Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32671L0472J289
Cerere de cotație
românesc
1404136B32671L0472J289 ImagineEPCOS
B32671L0472J289
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32671L0472J289
  • Descriere
    CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1000V (1kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    500V
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Serie
    B32671L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32671L 472J289
    B32671L0472J289-ND
    B32671L472J289
    B32671L472J289-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    4700pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4700pF