Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32672L6473J189
Cerere de cotație
românesc
B32672L6473J189
In stoc
5200+
  • Număr parc
    B32672L6473J189
  • Descriere
    CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    630V
  • Tensiunea nominală - AC
    250V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    B32672L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • descriere detaliata
    0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.047µF