Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32673P4225K189
Cerere de cotație
românesc
6576402B32673P4225K189 ImagineEPCOS
B32673P4225K189
In stoc
2000+
  • Număr parc
    B32673P4225K189
  • Descriere
    CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    450V
  • Tensiunea nominală - AC
    160V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
  • Serie
    B32673P
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • descriere detaliata
    2.2µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    2.2µF