Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32674D1105K000
Cerere de cotație
românesc
1491224B32674D1105K000 ImagineEPCOS
B32674D1105K000
In stoc
1+
  • Număr parc
    B32674D1105K000
  • Descriere
    CAP FILM 1UF 10% 750VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    750V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
  • Serie
    B32674
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32674D1105K
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.083" (27.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • Caracteristici
    Long Life
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    24.2 mOhms
  • descriere detaliata
    1µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    1µF