Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32754C3605K000
Cerere de cotație
românesc
57438B32754C3605K000 ImagineEPCOS
B32754C3605K000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32754C3605K000
  • Descriere
    CAP FILM 6UF 10% 630VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    630V
  • Tensiunea nominală - AC
    310V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
  • Serie
    B32754
  • Alte nume
    B32754C3605K
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
    Not Applicable
  • Spațiul de plumb
    1.083" (27.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.437" (36.50mm)
  • Caracteristici
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    4.8 mOhms
  • descriere detaliata
    6µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    6µF