Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32774P6475K000
Cerere de cotație
românesc
1164074B32774P6475K000 ImagineEPCOS
B32774P6475K000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32774P6475K000
  • Descriere
    CAP FILM 4.7UF 10% 630VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    630V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
  • Serie
    B32774P
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Alte nume
    B32774P6475K
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
    Not Applicable
  • Spațiul de plumb
    1.083" (27.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.083" (27.50mm)
  • Caracteristici
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    7.6 mOhms
  • descriere detaliata
    4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4.7µF