Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32778P7406K000
Cerere de cotație
românesc
3158331B32778P7406K000 ImagineEPCOS
B32778P7406K000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32778P7406K000
  • Descriere
    CAP FILM 40UF 10% 700VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    700V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
  • Serie
    B32778P
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
    Not Applicable
  • Spațiul de plumb
    2.067" (52.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • Caracteristici
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    3.2 mOhms
  • descriere detaliata
    40µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    40µF