Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32923H3225M
Cerere de cotație
românesc
2216614B32923H3225M ImagineEPCOS
B32923H3225M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32923H3225M
  • Descriere
    CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
  • Tensiunea nominală - AC
    305V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm)
  • Serie
    B32923
  • Evaluări
    AEC-Q200, X2
  • Alte nume
    B32923H3225M000
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.169" (29.70mm)
  • descriere detaliata
    2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    2.2µF