Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > B37872K5682K060
Cerere de cotație
românesc
6900589B37872K5682K060 ImagineEPCOS
B37872K5682K060
  • Număr parc
    B37872K5682K060
  • Descriere
    CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    B37872K
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Alte nume
    B37872K5682K 60
    B37872K5682K60
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    6800pF