Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41041A3478M
Cerere de cotație
românesc
B41041A3478M
  • Număr parc
    B41041A3478M
  • Descriere
    CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    B41041
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.566A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.74A @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41041A3478M000
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    56 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    4700µF