Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41041A6104M
Cerere de cotație
românesc
B41041A6104M
  • Număr parc
    B41041A6104M
  • Descriere
    CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    B41041
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    10mA @ 100kHz
  • Alte nume
    B41041A6104M000
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.079" (2.00mm)
  • Impedanta
    18 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    0.1µF