Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41043A3128M
Cerere de cotație
românesc
935750
B41043A3128M
  • Număr parc
    B41043A3128M
  • Descriere
    CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    B41043
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.008A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.12A @ 100kHz
  • Alte nume
    B41043A3128M000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Impedanta
    50 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1200µF