Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41044A7476M
Cerere de cotație
românesc
B41044A7476M
  • Număr parc
    B41044A7476M
  • Descriere
    CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    B41044
  • Ripple Current @ High Frequency
    280mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41044A7476M000
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    300 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    47µF