Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41231A8228M000
Cerere de cotație
românesc
3046822B41231A8228M000 ImagineEPCOS
B41231A8228M000
In stoc
1+
  • Număr parc
    B41231A8228M000
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    B41231
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.5A @ 120Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B41231A8228M
    B41231A8228M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    44 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    2200µF