Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41560A8689M003
Cerere de cotație
românesc
B41560A8689M003
In stoc
32+
  • Număr parc
    B41560A8689M003
  • Descriere
    CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Serie
    B41560
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B41560A8689M 3
    B41560A8689M 3
    B41560A8689M3-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    7.8 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    5 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    68000µF