Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41607A0228M009
Cerere de cotație
românesc
B41607A0228M009
In stoc
224+
  • Număr parc
    B41607A0228M009
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 55V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    55V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    B41607
  • Ripple Current @ High Frequency
    9.8A @ 10kHz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41607A 228M 9
    B41607A228M9
    B41607A228M9-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.331" (8.40mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    60 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    2200µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    2200µF