Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41695A7477Q7
Cerere de cotație
românesc
B41695A7477Q7
In stoc
3456+
  • Număr parc
    B41695A7477Q7
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    40V
  • Toleranţă
    -10%, +30%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
  • Serie
    B41695
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.5A @ 10kHz
  • Pachet / Caz
    Axial, Can
  • Alte nume
    B41695A7477Q007
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Impedanta
    180 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    290 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    470µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 290 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    470µF