Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41821A5107M
Cerere de cotație
românesc
B41821A5107M
  • Număr parc
    B41821A5107M
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    B41821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    190mA @ 120Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41821A5107M000
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    2.7 Ohm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.7 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    100µF