Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41851A3107M7
Cerere de cotație
românesc
B41851A3107M7
  • Număr parc
    B41851A3107M7
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    B41851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    105mA @ 120Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41851A3107M007
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    4 Ohm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF