Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41858C6128M000
Cerere de cotație
românesc
B41858C6128M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B41858C6128M000
  • Descriere
    CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Serie
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.997A @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41858C6128M
    B41858C6128M-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    44 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    48 mOhm @ 10kHz
  • descriere detaliata
    1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1200µF