Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41858C8687M008
Cerere de cotație
românesc
B41858C8687M008
  • Număr parc
    B41858C8687M008
  • Descriere
    CAP ALUM RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.785A @ 100kHz
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Impedanta
    65 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    186 mOhm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 186 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    680µF