Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41866C7108M000
Cerere de cotație
românesc
B41866C7108M000
In stoc
3000+
  • Număr parc
    B41866C7108M000
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    B41866
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.895A @ 100kHz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41866C7108M
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    46 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    50 mOhm @ 100kHz
  • descriere detaliata
    1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    1000µF