Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41895A7158M003
Cerere de cotație
românesc
B41895A7158M003
  • Număr parc
    B41895A7158M003
  • Descriere
    CAP ALUM RADIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
  • Serie
    B41895
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.97A @ 100kHz
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    24 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    28 mOhm @ 10kHz
  • descriere detaliata
    1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    1500µF