Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41896C7687M000
Cerere de cotație
românesc
1464951B41896C7687M000 ImagineEPCOS
B41896C7687M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B41896C7687M000
  • Descriere
    CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Serie
    B41896
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.28A @ 100kHz
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41896C7687M
    B41896C7687M-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    7000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Impedanta
    38 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    223 mOhm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 223 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    680µF