Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43088A5106M
Cerere de cotație
românesc
B43088A5106M
  • Număr parc
    B43088A5106M
  • Descriere
    CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Serie
    B43088
  • Ripple Current @ High Frequency
    320mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B43088A5106M000
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    10µF