Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43252G2227M000
Cerere de cotație
românesc
3497396B43252G2227M000 ImagineEPCOS
B43252G2227M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
320+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43252G2227M000
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    B43252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    920mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.426A @ 20kHz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43252G2227M
    B43252G2227M-ND
    Q6011784
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    44 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF