Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43305A5686M60
Cerere de cotație
românesc
433856B43305A5686M60 ImagineEPCOS
B43305A5686M60
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
640+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43305A5686M60
  • Descriere
    CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    B43305
  • Ripple Current @ Low Frequency
    700mA @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43305A5686M 60
    B43305A5686M060
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    2.8 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    1.99 Ohm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.99 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    68µF