Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43305A9397M82
Cerere de cotație
românesc
B43305A9397M82
In stoc
260+
  • Număr parc
    B43305A9397M82
  • Descriere
    CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.87A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43305A9397M 82
    B43305A9397M082
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    470 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    350 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 350 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    390µF