Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43305A9686M87
Cerere de cotație
românesc
5112392B43305A9686M87 ImagineEPCOS
B43305A9686M87
In stoc
640+
  • Număr parc
    B43305A9686M87
  • Descriere
    CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    650mA @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43305A9686M 87
    B43305A9686M087
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    2.69 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    1.99 Ohm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.99 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    68µF