Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43305G2687M87
Cerere de cotație
românesc
B43305G2687M87
In stoc
320+
  • Număr parc
    B43305G2687M87
  • Descriere
    CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.12A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43305G2687M 87
    B43305G2687M087
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    260 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    190 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    680µF