Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43456A5129M7
Cerere de cotație
românesc
B43456A5129M7
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
9+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43456A5129M7
  • Descriere
    CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Serie
    B43456
  • Ripple Current @ Low Frequency
    32A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43456A5129M007
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    12 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    9 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    12000µF