Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43501A1337M002
Cerere de cotație
românesc
B43501A1337M002
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
640+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43501A1337M002
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    160V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    B43501
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.43A @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43501A1337M 2
    B43501A1337M2
    B43501A1337M2-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    490 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    350 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 350 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    330µF