Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43501A5187M62
Cerere de cotație
românesc
B43501A5187M62
In stoc
320+
  • Număr parc
    B43501A5187M62
  • Descriere
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    B43501
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.32A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43501A5187M 62
    B43501A5187M062
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    890 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    740 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 740 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    180µF