Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43501A9157M002
Cerere de cotație
românesc
B43501A9157M002
In stoc
640+
  • Număr parc
    B43501A9157M002
  • Descriere
    CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    B43501
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.1A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43501A9157M 2
    B43501A9157M2
    B43501A9157M2-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    710 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    440 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    150µF