Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43501A9337M007
Cerere de cotație
românesc
B43501A9337M007
In stoc
320+
  • Număr parc
    B43501A9337M007
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    B43501
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43501A9337M 7
    B43501A9337M7
    B43501A9337M7-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    330 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    200 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    330µF